کولر کم مصرف نانو سل پد آبسال - AC-DC80 Nano


 ویژگی ها :

 اولین کولر آبی نانو سل پد (نانو سلولزی) تولید شده در ایران.
 پدها ی نانو سلولزی این کولر وارداتی می باشند و با استفاده از مواد مرغوب و به کارگیری فن آوری نانو (نانو تکنولوژی) تولید شده ، که باعث افزایش کیفیت و طول عمر آن شده است. این پدها کاملا بدون بو و بهداشتی می باشند.
 پوشش محافظ : سطح این پدها نانو سلولزی وارداتی با یک لایه سبز رنگ مقاوم پوشش داده شده تا در برابر خوردگی محافظت شوند و به راحتی قابل شستشو باشند.
 پوشش محافظ : سطح این پدها نانو سلولزی وارداتی با یک لایه سبز رنگ مقاوم پوشش داده شده تا در برابر خوردگی محافظت شوند و به راحتی قابل شستشو باشند.
 راندمان بالا : سطح یکنواخت و حفره های یکسان پدهای سلولزی و جذب بالا و یکنواخت آب در آنها باعث افزایش راندمان در کارکرد این کولر شده است.
 طراحی منحصر به فرد قاب مشبک (شبکه کولر) : استفاده از مواد پلیمری مرغوب وارداتی در تولید این قاب ها باعث بالا رفتن مقاومت آنها در برابر سرما ، گرما و نور خورشید می شود.
 فیلترهای هوا : هر یک از پدهای سلولزی مجهز به دو عدد فیلتر هوای مجزا و قابل شستشو هستند که از ورود گرد و غبار و حشرات جلوگیری می کنند.
 تولید شده با استاندارد جدید کولرهای آبی.
 مجهز به کلید محافظ جان جهت جلوگیری از برق گرفتگی
 مجهز به موتور راندمان بالا (در حدود12%صرفه جویی در مصرف برق)
 استفاده از ورق های گالوانیزه مرغوب و استاندارد در ساخت این کولر، باعث افزایش عمر کولر می شود.
 استفاده از رنگ مرغوب پودری کوره ای در این کولر باعث جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی زود هنگام آن می شود.


 این کولر ها دارای موتور BLDC ساخت کره و کلید کنترل الکترونیک می باشند .
 طراحی این کولر ها به گونه ای است که رطوبت لازم را در هوای گرم وخشک ایجاد کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را برای شما فراهم می سازد.
 5 سال ضمانت الکترو موتور ، برد الکترونیکی و کلید کنترل الکترونیک
 2 سال ضمانت بدنه و محصول
 ورق گالوانیزه مرغوب وارداتی ، با پوشش ضخیمی از رنگ پودری

 مزایای کولر های آبی کم مصرف آبسال :
 دارای بازده انرژی A
 62% مصرف برق کمتر نسبت به سایر کولرهای آبی
 مجهز به پمپ کم مصرف
 مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ برق، بدون بروز اختلال در کار کولر

 طراحی منحصر به فرد کلید، مجهز به:
الف: نمایشگر دمای محیط
ب: تایمر جهت تنظیم زمان روشن و خاموش شدن کولر طی یک شبانه روز
ج: مجهز به گزینه ECO(مصرف بهینه)

 دارای سه دور سرعت موتور که هر کدام به طور جداگانه قابل تنظیم است. ( کند ، متوسط ، تند )
 اگر تا یک ساعت پس از روشن شدن پمپ آب، موتور کولر روشن نگردد، پمپ آب به طور خودکار خاموش می شود.
 در صورتی که طی 24 ساعت هیچ فرمانی به کولر داده نشود،(جهت حصول اطمینان از حضور ساکنین در منزل) کولر به صورت خودکارخاموش می گردد.
 بعد از 1500 ساعت کارکرد کولر، جهت تعویض پوشال، علامت اخطار بر روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد.
 موتور به صورت SOFT START یعنی بدون سروصدا روشن و خاموش می شود و از ایجاد شوک های ناگهانی در کولر جلوگیری می کند.
 محافظت شده در برابر گیرپاژ یاتاقان ها با نمایش خطای E4
 تحت حمایت سازمان بهره وری انرژی ایران


 

مشخصات فنی کولر کم مصرف نانو سل پد AC-DC 80 Nano :


مشخصات

کولر کم مصرف نانو سل پد AC-DC80 Nano

ظرفیت هوادهی CFM

4300

قدرت موتور (w)

370

توان مصرفی (w)

530

ارتفاع (cm)

115

طول (cm)

96

عرض (cm)

96

وزن (Kg)

83


کولر سلولزی کم مصرف آبسال


کولر سلولزی کم صرف ابسال

 

 توضیحات بیشتر در مورد پد نانو سلولزی

کولر های نانو سلولزی برای اولین بار در ایران توسط شرکت آبسال تولید شده است. پدهای نانو سلولزی وارداتی بوده و با استفاده از تکنولوژی نانو و بهره گیری از مواد مرغوبی ساخته شده که همین موضوع طول عمر این نوع پدها را در مقایسه با پوشال به میزان زیادی افزایش می دهد. پدهای نانو سلولزی با ساختار یکنواخت و همگنی که دارند آب را به صورت کاملا یکنواخت در تمام سطح پد توزیع میکنند و باعث می شوند که هیچ قسمتی از پد خشک و یا مملو از آب باقی نماند. این ویژگی باعث می شود سرمایش کولر های نانو سلولزی بسیار بیشتر از کولرهای آبی پوشالی باشد. علاوه بر این خشک ماندن قسمتی از پوشال راندمان کولر را به میزان زیادی کاهش می دهد و  انباشه بودن قسمتی از پوشال به آب هم، بستر مناسبی را برای رشد و تکثیر انواع میکروب و باکتری ها فراهم میکند که انتشار آن در فضا می تواند باعث بروز انواع بیماری ها و آلرژی شود.


 
  پوشال سلولزی
پد سلولزی  

پدهای نانو سلولزی با ساختار منسجمی که دارند امکان شکنندگی در برابر جریان هوای بالا را از بین می برند در نتیجه هوای خروجی در مقایسه با کولرهای آبی پوشالی، عاری از هر نوع آلاینده و ذرات ریز است که این امر از بروز بیماری های تنفسی و هر نوع آلرژی جلوگیری میکند. پدهای نانو سلولزی بدون بو و کاملا بهداشتی است و در هر یک از آنها دو فیلتر هوای جداگانه تعبیه شده که قابلیت شستشو دارد و از ورود حشرات و گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند. بر روی سطح پدها نیز یک لایه ی سبز رنگ مقاوم قرار گرفته که پد را از خوردگی محافظت میکند و امکان شستشوی آن را فراهم میکند.
 

 توضیحات بیشتر در مورد کولر های کم مصرف آبسال

مصرف انرژی :
اگر از آن دسته افرادی هستید که مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها برای شما اهمیت دارد باید گفت که برچسب انرژی این محصول A است و تا ۶۲% مصرف برق کمتری نسبت به سایر کولرهای آبی دارد .
پمپ تعبیه شده در این دستگاه نیز از نوع کم مصرف است .


 
  رده انرژی کولر
موتور کولر  

موتور کولر :
موتور این کولر آبی راندمان بالایی دارد و به صورت SOFT START است یعنی بدون سروصدا روشن و خاموش می شود و مانع ایجاد شوک ناگهانی در کولر می شود .
سرعت این موتور در سه دور جداگانه  قابل تنظیم است . همچنین این سیستم در برابر نوسانات ولتاژ برق مقاوم است و این ویژگی سبب می شود که اختلالی در عملکرد کولر ایجاد نشود . 

کلید الکترونیک :
طراحی منحصر به فرد این کلید ها باعث شده تا امکانات بسیار زیادی داشته باشند.
نمایش دمای محیط
تایمر برای تنظیم زمان روشن و یا خاموش شدن کولر در طی شبانه روز
گزینه ECO برای مصرف بهینه
دارای سه دور سرعت برای موتور (کند ، متوسط و تند)

  صفحه کلید دیجیتال کولر
لوازم کولر آبی  

سیستم آبرسانی
پروانه ی تعبیه شده در این کولر آبی ساختاری یکپارچه دارد و به وسیله دستگاه های اتوماتیک در داخل کولر بالانس شده است که این امر از بروز هرگونه صدا و لرزش در حین کار دستگاه جلوگیری می کند و باعث طولانی شدن عمر یاطاقانها و در نتیجه عمر کولر می شود.

پوشال های استفاده شده در این کولر به وسیله ی دستگاه های اتوماتیک دوخته شده و ضخامت آن در تمام سطوح ، کاملا یکسان است . این ویژگی از ورود گرد و خاک به محیط داخلی جلوگیری می کند و فرایند تبخیر آب و گردش هوا را بهبود می بخشد. کولرهای آبسال مجهز به یک نوع سیستم آبرسانی جدید است که توسط متخصصین این شرکت طراحی شده است. نحوه ی عملکرد این سیستم بدین صورت است که آب را به صورت کاملا یکنواخت در تمام سطح پوشال توزیع می کند و باعث می شود که هیچ قسمتی از پوشال خشک و یا مملو از آب باقی نماند. این ویژگی سبب افزایش سرمادهی دستگاه می شود. علاوه بر این خشک ماندن قسمتی از پوشال راندمان کولر را به میزان زیادی کاهش می دهد و  انباشه بودن قسمتی از پوشال به آب هم، بستر مناسبی را برای رشد و تکثیر انواع میکروب و باکتری فراهم میکند که آبسال با استفاده از این سیستم آبرسانی جدید، از انتشار این میکروب ها به فضای داخلی و ابتلا به بیماری های تنفسی و انواع آلرژی جلوگیری می کند . همچنین این سیستم مانع ریختن آب بر روی الکتروموتور دستگاه و در نتیجه سوختن آن می شود.