کولر پرتابل (متجرک) آبسال مدل AC 26

 کولر آبی پرتابل AC 26 آبسال کوچک و قابل حمل است و به دو صورت کولر و پنکه قابل استفاده است .
 این کولر مجهز به یک پایه چرخدار است و این امکان را به شما می دهد که بسته به نیاز و شرایط محیطی خود ، کولر را به صورت رومیزی و یا پایه دار استفاده کنید .


 ویژگی های کولر پرتابل AC 26 :
کوچک و قابل حمل
قابلیت استفاده در 2 حالت کولر و پنکه
در 2 وضعیت پایه دار و رومیزی
تنظیم سرعت در سه حالت تند ، متوسط و کند
کم مصرف ( توان ورودی 80 وات )
قطعات ساخته شده از پلاستیک ABS ، مقاوم در برابر ضربه ، بدون جذب ذرات و گرد و غبار
پروانه ی یکپارچه ی پلاستیکی ، ضد زنگ ، مقاوم در برابر ضربه
به علت کیفیت بالا و بالانس بودن باعث کاهش لرزش و صدا می شود.
دارای قاب دوار خودکار و امکان هدایت جریان هوای خنک در تمام جهت ها
نشانگر سطح آب داخل مخزن
مجهز به فیلتر جذب گرد و غبار

نکته : جهت افزایش بازدهی و قدرت خنک کنندگی بیشتر لازم است کولر را پشت به پنجره قرار دهید تا تهویه کولر از طریق پنجره تامین شود و در قسمت انتهایی اتاق جهت تخلیه هوا لازم است در یا پنجره نیمه باز باشد .

پهنا : 63 سانتی متر
ارتفاع با پایه : 103 سانتی متر
عمق : 31 سانتی متر 

  کولر پرتابل آبسال
 
کولر رومیزی ابسال


 توضیحات بیشتر در مورد کولر پرتابل آبسال

مصرف انرژی :

اگر از آن دسته افرادی هستید که مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها برای شما اهمیت دارد باید گفت که کولر های آبی در مقایسه با کولر های گازی مصرف انرژی کمتری دارند و مزیت کولر آبی پرتابل آبسال مدل AC26 در کم مصرف بودن آن است چرا که توان ورودی آن ۸۰ وات است .

  رده انرژی کولر

سیستم آبرسانی :

موتور این کولر آبی راندمان بالایی دارد و سرعت آن در سه دور جداگانه ( کم، متوسط و زیاد ) قابل تنظیم است ، به همان نسبت هم میزان هوادهی در این سه حالت متفاوت است.
قطعات کولر AC26 آبسال از پلاستیک ABS ساخته شده که مانع جذب گرد و خاک شده و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و به هیچ وجه دچار زنگ زدگی نمی شود . همین امر باعث زیبایی و افزایش طول عمر کولر می شود .
پروانه ی تعبیه شده در این کولر آبی پلاستیکی است و ساختاری یکپارچه دارد و به وسیله دستگاه های اتوماتیک در داخل کولر بالانس شده است که این امر از بروز هرگونه صدا و لرزش در حین کار دستگاه جلوگیری می کند و باعث طولانی شدن عمر یاطاقانها و در نتیجه عمر کولر می شود.


آبسال

مشخصات فنی :

بر روی قاب جلوی کولر یک نشانگر قرار گرفته که سطح آب داخل مخزن را نمایش می دهد . هنگامی که این شاخص در بالاترین موقعیت خود  ( حالت F ) قرار دارد، مخزن آب پر است و هنگامی که شاخص در پایین تزین حالت خود ( حالت E ) قرار دارد ، مخزن آب خالی است . توصیه می شود برای اینکه راندمان بهتری داشته باشید قبل از اینکه شاخص در حالت E قرار بگیرد ، نسبت به پر کردن آب اقدام نمایید . در جلوی دهانه خروجی باد کولر، یک قاب دوار تعبیه شده که امکان هدایت جریان هوا را در زوایای مختلف فراهم میکند .


 
  نصب کولر آبسال
 
پوشال کولر آبسال  

پوشال کولر :

پوشال ها و فیلتری که در این کولر استفاده شده همانطوری که در شکل زیر می بینید، به راحتی قابل تعویض است . این فیلتر گرد و غبار را به خود جذب کرده و مانع انتشار آنها در محیط داخلی می شود در نتیجه از ابتلا به انواع بیماری های تنفسی و آلرژی جلوگیری می کند.