کولر بالکنی (خروجی از بالا) آبسال - Absal Cooler

 کولر های آبی بالکنی (خروجی از بالا)  در 3 مدل می باشند :
مدل AC 38 یا 3800
مدل AC 48 یا 4800
مدل AC 58 یا 5800


 کاربرد : این کولر برای مکان هایی طراحی شده است که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان پیش بینی شده باشد.
در این مدل علاوه بر اینکه  در مصرف کانال  صرفه جویی می گردد ، به دلیل  قرار گیری دهانه خروجی در سقف کولر فضای کمتری را در بالکن شما اشغال می شود.
این مدل دارای چهار بدنه مشبک می باشد که مقدار بازده خنکی را نسبت به کولر های پشت بامی افزایش می دهد .

قبل از خرید می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید زیرا انتخاب کولر بر اساس متراژ ، فاصله کولر تا طبقه مورد نظر ، تعداد دریچه خروجی باد و ... می باشد.
طراحی این کولر ها به گونه ای است که رطوبت لازم را در هوای گرم وخشک ایجاد کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را برای شما فراهم می سازد.


 ویژگی منحصر به فرد کولر های بالکنی (خروجی از بالا) آبسال :
 پروانه یکپارچه ، بدون لرزش و صدا ، بالانس شده با دستگاه های تمام خودکار که موجب دوام بیشتر یاتاقان و کولر شده است.
پوشال ها با ضخامت یکسان درتمام سطوح ، دوخته شده با دستگاه های خودکار که موجب جریان بهتر هوا و ایجاد فیلتر آب یکنواخت و همچنین مانع از ورود گرد و غبار به داخل اتاق می شود.
بدنه و قسمت های فلزی از ورق گالوانیزه مرغوب با پوشش ضخیمی از رنگ پودری تولید شده است.
سیستم آبرسانی دقیق و تقسیم یکنواخت آب روی پوشال ها که موجب افزایش بازده خنکی کولر و جلوگیری از رختن آب روی الکترو موتور و سوختن آن می شود.

توجه : تمامی این کولر ها شامل 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. ( جهت نصب شماره تماس خدمات مرکزی شرکت آبسال بر روی فاکتور قید می شود و از نصب توسط افراد متفرقه خودداری شود)
 

مشخصات فنی کولر های آبی آبسال :


مدل کولر

کولر AC 38

کولر AC 48

کولر AC 58

ظرفیت هوادهی CFM

2300

3500

3900

قدرت موتور (HP)

1/3

1/3

1/2

توان مصرفی (ولت)

530

530

690

ارتفاع (cm)

85

100

100

طول (cm)

73

87

87

عرض (cm)

73

87

87

وزن (Kg)

47

66

68


 ویژگی های عمومی کولر های بالکنی آبسال :
پروانه : به دلیل یکپارچه بودن پروانه و بالانس شدن آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک مانع از بروز لرزش پروانه و صدا در حین کار می شود ، در نتیجه عمر یاطاقان ها و کولر بسیار طولانی است.
پوشال : به منظور جریان بهتر هوا و تبخیر آب ، پوشالها با ضخامت یکسان در تمام سطوح پخش گردیده و با دستگاه های اتوماتیک دوخته شده است به همین علت از ورود گرد و غبار به درون اتاق جلوگیری کرده و هوای خنک و مطبوعی را به شما هدیه می کند.
نگهدارنده پوشال پلاستیکی : شرکت آبسال به عنوان اولین تولید کننده، اقدام به طراحی و ساخت نگهدارنده پوشال از جنس پلاستیک نموده است که علاوه بر سهولت نصب، خطرات احتمالی آسیب دیدن دست سرویسکار را برطرف نموده است.
بدنه : بدنه و قسمتهای فلزی کولرهای آبسال از جنس ورق گالوانیزه تولید شده و با لایه ضخیمی از رنگ پودری پوشش داده شده است ، در نتیجه در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم بوده و از زیبایی ، دوام و عمر بسیار طولانی برخوردار است.
آبرسانی : کولرهای آبسال مجهز به سیستم جدید آبرسانی است. این سیستم آب را به صورت یکنواخت روی پوشال ها تقسیم می کند بطوری که:
افزایش بازده خنکی کولر و همچنین جلو گیری از ریختن آب بر روی الکتروموتور و سوختن آن می شود.


کولر AC 38

کولر AC 48

کولر AC 58

کولر بالکنی خروجی از بالا کولر ابسال کولر 5800 ابسال