کولر نانو سل پد مدل AC-CP76


 ویژگی ها :

 اولین کولر آبی نانو سل پد (نانو سلولزی) تولید شده در ایران.
 پدها ی نانو سلولزی این کولر وارداتی می باشند و با استفاده از مواد مرغوب و به کارگیری فن آوری نانو (نانو تکنولوژی) تولید شده ، که باعث افزایش کیفیت و طول عمر آن شده است. این پدها کاملا بدون بو و بهداشتی می باشند.
 پوشش محافظ : سطح این پدها نانو سلولزی وارداتی با یک لایه سبز رنگ مقاوم پوشش داده شده تا در برابر خوردگی محافظت شوند و به راحتی قابل شستشو باشند.
 راندمان بالا : سطح یکنواخت و حفره های یکسان پدهای سلولزی و جذب بالا و یکنواخت آب در آنها باعث افزایش راندمان در کارکرد این کولر شده است.
 طراحی منحصر به فرد قاب مشبک (شبکه کولر) : استفاده از مواد پلیمری مرغوب وارداتی در تولید این قاب ها باعث بالا رفتن مقاومت آنها در برابر سرما ، گرما و نور خورشید می شود.
 فیلترهای هوا : هر یک از پدهای سلولزی مجهز به دو عدد فیلتر هوای مجزا و قابل شستشو هستند که از ورود گرد و غبار و حشرات جلوگیری می کنند.
 تولید شده با استاندارد جدید کولرهای آبی.
 مجهز به کلید محافظ جان جهت جلوگیری از برق گرفتگی
 مجهز به موتور راندمان بالا (در حدود12%صرفه جویی در مصرف برق)
 استفاده از ورق های گالوانیزه مرغوب و استاندارد در ساخت این کولر، باعث افزایش عمر کولر می شود.
 استفاده از رنگ مرغوب پودری کوره ای در این کولر باعث جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی زود هنگام آن می شود.


مشخصات فنی کولر های آبی آبسال :


مشخصات

کولر نانو سل پد AC-CP76

ظرفیت هوادهی CFM

4900

قدرت موتور (w)

559

توان مصرفی (w)

900

ارتفاع (cm)

115

طول (cm)

96

عرض (cm)

96

وزن (Kg)

83


کولر سلولزی آبسال


کولر سلولزی ابسال

 

 توضیحات بیشتر در مورد پد نانو سلولزی

کولر های نانو سلولزی برای اولین بار در ایران توسط شرکت آبسال تولید شده است. پدهای نانو سلولزی وارداتی بوده و با استفاده از تکنولوژی نانو و بهره گیری از مواد مرغوبی ساخته شده که همین موضوع طول عمر این نوع پدها را در مقایسه با پوشال به میزان زیادی افزایش می دهد. پدهای نانو سلولزی با ساختار یکنواخت و همگنی که دارند آب را به صورت کاملا یکنواخت در تمام سطح پد توزیع میکنند و باعث می شوند که هیچ قسمتی از پد خشک و یا مملو از آب باقی نماند. این ویژگی باعث می شود سرمایش کولر های نانو سلولزی بسیار بیشتر از کولرهای آبی پوشالی باشد. علاوه بر این خشک ماندن قسمتی از پوشال راندمان کولر را به میزان زیادی کاهش می دهد و  انباشه بودن قسمتی از پوشال به آب هم، بستر مناسبی را برای رشد و تکثیر انواع میکروب و باکتری ها فراهم میکند که انتشار آن در فضا می تواند باعث بروز انواع بیماری ها و آلرژی شود.


 
  پوشال سلولزی
پد سلولزی  

پدهای نانو سلولزی با ساختار منسجمی که دارند امکان شکنندگی در برابر جریان هوای بالا را از بین می برند در نتیجه هوای خروجی در مقایسه با کولرهای آبی پوشالی، عاری از هر نوع آلاینده و ذرات ریز است که این امر از بروز بیماری های تنفسی و هر نوع آلرژی جلوگیری میکند. پدهای نانو سلولزی بدون بو و کاملا بهداشتی است و در هر یک از آنها دو فیلتر هوای جداگانه تعبیه شده که قابلیت شستشو دارد و از ورود حشرات و گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند. بر روی سطح پدها نیز یک لایه ی سبز رنگ مقاوم قرار گرفته که پد را از خوردگی محافظت میکند و امکان شستشوی آن را فراهم میکند.